Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.53
  • DOLAR 5.89

AK kanlar, hastalara şifa olacak

AK Parti Bahçelievler İlçe Teşkilatı mensupları, Türk Kızılay’ına bir günde 100 ünite kan bağışladı
SİYASET - 14 Eylül 2019 13:05 A A

AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanlığı ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle “Kan verelim, can verelim” kan bağışı kampanyası düzenlendi.

İlçe binası önünde gerçekleşen kan bağışı kampanyasına; AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, Türk Kızılay Bahçelievler Şube Başkanı Sadullah Hazar ve Zafer Mahallesi Muhtarı Ahmet Reyhan katıldı.

İlçe binası önünde partililere hitaben bir konuşma yapan AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, “Dünya coğrafyalarındaki tüm mağdurların ve mazlumların umudu haline gelen Kızılay’ımıza çok teşekkür ediyorum. Böyle anlamlı bir programda bir araya gelmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Burada bağışladığımız her kan, ihtiyaç sahiplerimizin yüzünü güldürecek ve inşallah onlara umut olacak” dedi.

Kan vermek için sıraya giren AK Partililer, bir günde 100 ünite kan bağışladı. Türk Kızılay Bahçelievler Şubesi görevlileri de kan bağışı yapanlara çeşitli ikramlarda bulundu.

Haber: Engin ÖDER

SİYASET - 13:05 A A
BENZER HABERLER