Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Aysel Esen Güzellik Merkezi Nef’te

Aysel Esel Güzellik Merkezi Yenibosna ve Etiler’den sonra üçüncü şubesini de Ataköy Nef’te bay ve bayanların hizmetine sundu. Güzellik Merkezi Sahibi Aysel Esen Sili, güzelleşmek isteyenleri yeni yerine davet etti
MAGAZİN - 14 Ocak 2020 23:19 A A

Aysel Esen Güzellik Merkezi, üçüncü şubesini Ataköy Nef’te açtı. Yenibosna ve Etiler’den sonra faaliyete giren Güzellik Merkezi’nde bay ve bayanlara hizmet verilecek. İlk açtığı Güzellik Merkezi’nin Yenibosna’da olduğunun altını çizen Aysel Esen Sili, kısa sürede halkın beğenisini kazandıklarını belirterek, “Güleryüzlü ekibimle birlikte halkımıza en doğru hizmeti verdiğimize inanıyorum. Nef’teki yerimizi hanımlara ve beylere yönelik yaptık. Basamakları teker teker çıkıyoruz. Açılışta bizi yalnız bırakmayan dostlara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Açılışa siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları (STK), iş insanları, sanat camiasından insanlar ve Aysel Esen’in sevenleri katıldı. Butik olarak tasarlanan Güzellik Merkezi’nin açılışına ilgi yoğundu.

Aynı zamanda bir iyilik hareketi olan Anne ve Çocuk Eğitim Derneği’nin (AÇEY) Kurucu Genel Başkanı olan Aysel Esen Sili, anne ve çocuklara yardım elini uzattıklarını söyledi. Esen, AÇEY’in kendisinde ayrı bir yeri olduğunun altını çizerek, “Durumu iyi olmayan annelerimize ve çocuklarına gerekli desteği yönetimdeki ekibimle birlikte elimizden geldiğince sağlıyoruz. Bu konuda bizi yalnız bırakmayan iyiliksever insanlarımıza teşekkür ederim. AÇEY kurulalı 4 sene oldu. Gün geçtikçe büyüyoruz. İnanıyorum ki bu iyilik hareketi daha da iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.

MAGAZİN - 23:19 A A
BENZER HABERLER