15° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.85

Başkan değişikliği işe yaradı! Belediye personelleri işe yürüyerek gitti…

‘4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’ne dikkat çekmek isteyen Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve belediye personelleri işe yürüyerek gitti
GÜNDEM - 5 Ekim 2019 15:22 A A

‘4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’ne dikkat çekmek isteyen Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve belediye personelleri, Şirinevler meydanından belediyeye kadar yürüyerek gitti.

Meydan ile belediye arasındaki 900 metrelik mesafeyi yürüyerek giden belediye personelleri,  ‘Bahçelievler yürüyor, yüzler gülüyor. Haydi, bugün işe yürüyerek gideyim! Sağlıklı yaşam için bir adım da sen at!’ pankart ve dövizleri taşıdı.  

Farkındalık olması için belediyedeki mesaiye yürüyerek gittiklerini belirten Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır; Bugün mesaiye çalışma arkadaşlarımızla birlikte yürüyerek gidiyoruz.

Dünyanın en büyük sorunlarından biri obezite. Ülkemizde yapılan istatistikler vatandaşlarımızın %76’sının yürümediğini, spor yapmadığını gösteriyor. Vatandaşlarımızın günde en az 10 Bin adım atmasını öneriyoruz. Biz de buna dikkat çekmek için, farkındalık oluşmasına katkı sağlamak için sağlıklı bir gelecek ve sağlıklı bir nesil için bu sabah işe yürüyerek gidiyoruz. Vatandaşlarımızdan ricam, en azından bugün kendi gelecekleri için, kendi sağlıkları için minimum 10 Bin adım atsınlar” dedi.

Belediye binası önünde noktalanan yürüyüş sonunda Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır tarafından, sağlıklı beslenmeye dikkat çekmek için vatandaşlara ve personele elma ikram edildi.

GÜNDEM - 15:22 A A
BENZER HABERLER