15° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.85

BBSK’nın yeni başkanı: Selahattin Harputlu

BBSK’nın yeni başkanı Selahattin Harputlu oldu. Meslektaşı Selahattin Uyan’dan bayrağı devir alan Harputlu ve yönetimi, kongre sonunda asker selamı verdi
SPOR - 21 Ekim 2019 23:27 A A

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü’nün (BBSK) 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Tek liste ile girilen kongrede açık oylama sonucu Selahattin Harputlu, başkan seçildi. 23 kişilik yeni yönetim kurulunda AK Parti, CHP ve MHP’den temsilciler yer aldı.

Nurettin Topçu Kültür Merkezinde yapılan genel kurula; Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Numan Nafiz Şahin’in yanın sıra BBSK eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Kongrenin divan başkanlığını Helin Görgülü, Başkan yardımcılıklarını Onur Akay ve Seda Doğan yaptı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede gündem maddeleri tek tek ibra edildi. Kongrenin sonunda ise Kahraman Mehmetçiklere asker selamı gönderildi.

‘EMANETİ TESLİM ETTİK’

Son bir yıldır kulüp başkanlığı yaptığına değinen BBSK eski Başkanı Selahattin Uyan, sayısız başarılar elde ettiklerini belirterek, ‘Kulübümüz kurulduğu günden bu yana önemli başarılar elde etti. Bizlere destek veren Kurucu başkanımız Yusuf Yıldırım’a ve eski belediye başkanı Osman Develioğlu’na çok teşekkür ederim. Yeni yönetime kulübü emanet ediyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum’ dedi.

‘AMAÇ GENÇLERE SPOR YAPTIRMAK’

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır da yeni dönemde kulübün amacının ilçedeki gençlere hizmet etmek olacağını söyledi. Bahadır, ‘Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için spor yaptırmalıyız. Bizim içinde önemli olan budur. BBSK bu konuda önemli rol oynayacak. İnşallah sayısız çocuğumuz, spor yaparak geleceğini kurtaracak’ diye konuştu. Yeni başkan Selahattin Harputlu, emanete sahip çıkacaklarını ve BBSK bayrağını daha yukarıda dalgalandıracaklarını paylaştı.

Bu arada Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, BBSK eski Başkanı Selahattin Uyan’a çiçek takdim etti.

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ (ASİL)

Selahattin Harputlu (başkan), Dr.Hilmi Karadeniz, Muhammet Sarıoğlu, Berkan Erdoğan, Cemal Aşkın Topal, Hızır Sözüer, Onur Akay, Mehmet Bozkurt, Mustafa Aydın, Mustafa Bozdemir, Dr.Abdullah Gökçe Kesgin, Bünyamin Yılmaz, Toygar Ertem, Seda Doğan, Asya Şahinbakan, Cengiz Baş, Orhan Güngörür, Betül Yiğit, Mehmet Mercan, Fatih Tuna, Feyzal Bayraktar, Menekşe Manolya Başaran, Dr.Seçkin Sarı

YÖNETİM KURULU (ASİL): YÖNETİM KURULU (YEDEK):
1) Selahattin Harputlu (Başkan) 1) Metin Sancaktutan
2) Hilmi Karadeniz 2) Rafet Arslanyılmaz
3) Muhammed Sarıoğlu 3) Yusuf Yücel
4) Ömer Karahan 4) Mustafa Akgül
5) Cemal Aşkın Topal 5) Aysel Özmen
6) Hızır Sözüer  
7) Onur Akay  
8) Mehmet Bozkurt  
9) Mustafa Aydın  
10) Mustafa Bozdemir  
11) Abdullah Kesgin  
12) Bünyamin Yılmaz  
13) Toygar Ertem  
14) Seda Doğan  
15) Asya Şahinbakan  
16) Cengiz Baş  
17) Orhan Güngörür  
18) Betül Yiğit  
19) Ramazan Sincar  
20) Fatih Tuna  
21) Feyzal Bayraktar  
22) Menekşe Manolya Başaran  
23) Seçkin Sarı  
   
DENETLEME KURULU (ASİL): DENETLEME KURULU (YEDEK):
1) Şeyma Aktaa 1) İbrahim Karahan
2) İsmail Fettahoğlu 2) Sezgin Polat
3) Yeliz Alacatlı 3) Cuma Taş
   
DİSİPLİN KURULU (ASİL) DİSİPLİN KURULU (YEDEK)
1) Helin Görgül 1) Gökhan Subay
2) Recai Alp 2) Muhammet Koç
3) Oktay Koçbıyık 3) Ahmet Bahadır Çeviker
4) Temel Polat  
5) Ayhan Alkan  
SPOR - 23:27 A A
BENZER HABERLER