13° Kapalı
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Bilal Can Karabulutoğlu evlendi

MAGAZİN - 19 Eylül 2018 17:36 A A

Gazeteci Bilal Can Karabulutoğlu, Uludüz ailesinin kızı Gülay ile hayatlarını birleştirdi. Çifti bu mutlu gününde aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı

 

Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmeni ve 34 Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bilal Can Karabulutoğlu, Uludüz ailesinin kızı Gülay ile dünya evine girdi.

Beylikdüzü Asrı Rüya Düğün Sarayı’nda gerçekleşen düğünde genç çifti Bahçelievler Belediye Spor Kulübü (BBSK) Başkanı Yusuf Yıldırım, AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Mehmet Mercan, AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Fettahoğlu, AK Parti Divriği Belediye Başkan Aday Adayı Gazeteci Bekir Hallaç, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Siyavuşpaşa Mahallesi Muhtarı Selami Aykut, Bahçelievler Belediyesi Basın Danışmanı Vehbi Güleş, Bahçelievler Express Gazetesi Sahibi Engin Öder, Gazete 365 imtiyaz Sahibi Aykut Kaya, Usta Gazeteci Bayram Kırtaş ve eşi Melek Kırtaş, aile yakınları, dostları yalnız bırakmadı.

Alkışlar eşliğinde salona giren çift, müzik eşliğinde birlikte dans etti. Ardından pasta kesimi ve takı töreni yapıldı. Takı töreninden sonra çift ve yakınları bu mutlu günün çıkardı. Düğüne katılan davetliler, çıkışta genç çifti tebrik etti.

Bu arada genç çift İstanbul’daki düğünlerinden bir hafta önce Trabzon Ramada Hotel’de bir düğün daha yaptı.

 

FOTO/HABER:ENGİN ÖDER

MAGAZİN - 17:36 A A
BENZER HABERLER