15° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.85

Birsen Akdemir’in kızı dünya evine girdi

MAGAZİN - 3 Eylül 2018 18:29 A A

Bahçelievler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Birsen Akdemir’in kızı Burcu ile Onur Boysan, Spor Parkı’nda düzenlenen törenle evlendi

 

Bahçelievler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Birsen Akdemir’in kızı Burcu, Boysan ailesinin oğlu Onur’la hayatlarını birleştirdi. Çobançeşme Spor Parkında düzenlenen düğün merasimine Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, başkan yardımcıları, birim müdürleri, bürokratlar, siyasi parti mensupları, mahalle muhtarları, mesai arkadaşları ve aile yakınları katıldı.

DÜĞÜNE KATILIM YÜKSEKTİ

Burcu ve Onur çiftinin nikâhını Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu kıyarken, şahitliklerini ise AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, Prof. Dr. Arif Verimli, Bahçelievler Belediye Başkan Vekili Av. Mevlid Uyan, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, BBSK Başkanı Yusuf Yıldırım, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şeyma Akda, Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş, Yenibosna Spor Kulübü 2. Başkanı İşadamı Vecdi Durmazel, Orhan Albayrak ve Bahçelievler Kadın Meclisi Başkanı Fatma Çınar yaptı.

NİKÂHI DEVELİOĞLU KIYDI

Nikahı kıyan Belediye Başkanı Osman Develioğlu genç çifte mutluluklar diledi. Çifte evlilik cüzdanını  nikah şahidi Prof. Dr. Arif Verimli, takdim etti.

“MUTLULUKLARI DOSTLARLA YAŞAMAK GÜZEL”

Nikâha katılanlara tek tek ilgilenerek teşekkür eden Birsen Akdemir, “Bu güzel ve mutlu günümüzde bizlere şeref verdiniz, onur verdiniz. Mutluluğumuzu paylaşıyorsunuz. Dünya dostlarla güzel, mutlulukları da dostlarla yaşamak güzeldir. Bu mutluluğumuzu paylaştığınız için sizlere şükranlarımızı sunuyorum” dedi. Nikâh töreni, takı merasimi ve konukların çifti tebrik etmesi ile sona erdi.

Bahçelievler Express Haber Merkezi

 

MAGAZİN - 18:29 A A
BENZER HABERLER