12° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

BVK, voleybola damga vurdu

GÜNDEM - 20 Haziran 2019 19:06 A A

Bahçelievler Voleybol Kulübü (BVK), İstanbul Minikler Şampiyonası’nda birincilik, ikincilik ve dördüncülük alarak voleybol tarihine geçti

 

Bahçelievler Voleybol Kulübü İstanbul Minikler Şampiyonası’na damga vurdu. Şampiyonaya A, B ve C takımlarıyla katılan BVK, İstanbul birinciliği, ikinciliği ve dördüncülüğü elde etti. 100’ün üzerinde takımın katıldığı şampiyonadaki bu başarı Bahçelievler’i gururlandırdı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bahçelievler Voleybol Kulübü Başkanı Fatih Alper Tuncel, şunları söyledi: “Altyapısı güçlü olan bir kulübüz. Elimizde sporcu sayısı fazla olduğu için şampiyonaya üç takımla katılma gereği duyduk. Üç takımımızdan iki tanesi birinci ve ikincilik maçı yaptı. Diğer takımımız da üçüncülük mücadelesine çıktı ve dördüncü oldu. Aynı anda üç takımın da kupa alması bizi gururlandırdı. Seremonide ödülleri peş peşe almak mutluluk verici. Diğer takımlar da bu duruma çok şaşırdı. Biz güçlü bir kulüp olduğumuzu herkese gösterdik. Belediye Başkanımız ve aynı zamanda kulübümüzün As Başkanı Dr. Hakan Bahadır’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin Çıkrıkçı’ya, Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Numan Nafiz Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Allah onlardan razı olsun.”

Bu arada ilk defa bir voleybol kulübü aynı şampiyonada üç takımla katılarak aynı anda birinci, ikinci ve dördüncülük başarısı elde etti. Bu da tarihe geçti.

 

GÜNDEM - 19:06 A A
BENZER HABERLER