10° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Çeyrek asırlık güzellik merkezi yeni yerinde

MAGAZİN - 11 Ocak 2020 18:02 A A

Bahçelievler Rizeliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Fatma Akgün, Bahçelievler Mahallesi, Ali Reşat Paşa Sokak’taki Dilara Güzellik Merkezi’ni aynı mahalledeki Neyzen Sokak No:13/1’e taşıdı.

Açılışa Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Helin Görgül, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Hızır Sözüer, Filiz Baygın, Feyzal Bayraktar, Şeyma Aktaa, Celal Altunel, Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı Selami Aykut, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Memduh Tüzün, Bahçelievler Rizeliler Derneği Başkanı Mehmet Mercan, Doğu ve Güneydoğu Dernekler Federasyonu Başkanı Fuat Bodur, Giresunlular Derneği Başkanı ve Gazi Orta Okulu Müdiresi Emine Yıldırım, AK Parti Bahçelievler Teşkilat mensupları, iş insanları ve Fatma Akgün’ün akrabaları katıldı.

Katılımcılara kurdele kesildikten sonra içeride kokteyl ikramı yapıldı. Fatma Akgün misafirleriyle yakından ilgilendi.Katılımcılar da Akgün’e bol kazançlar diledi. 34 yıldır başarılı bir meslek hayatı sürdüren Fatma Akgün, 28 yıl sonra yeni adresine taşındı.

MİNİ BİR KÜTÜPHANE YER ALACAK
Bu arada Dilara Güzellik Merkezi’nde manikür, pedikür, saç bakım, boya, deri altı olmayan her türlü işlem yapılacak. Ayrıca ilerleyen aylarda mini bir kütüphane oluşturulacak. Bu kütüphanede kadınların gelişimini sağlayacak kitaplar yer alacak. Akgün’ün hedefi ise kadın, erkek ve çocuklara yönelik bir güzellik merkezi hayata geçirmek.

MAGAZİN - 18:02 A A
BENZER HABERLER