17° Sisli
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.80

CHP’den eş zamanlı seçim çalışması

SİYASET - 19 Haziran 2019 16:52 A A

CHP Bahçelievler İlçe Örgütü, ilçede eş zamanlı seçim çalışması yürütüyor. Evleri tek tek dolaşan CHP’liler, Sivil Toplum Kuruluşlarını da sıkı markaj altına almış durumda. İl dışından gelen misafirlerde çalışmalara katılıyor

24 Haziranda yapılacak İBB seçimine sayılı günler kala CHP Bahçelievler’de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bahçelievler’de 11 mahallede eş zamanlı çalışmalar yürüten CHP Bahçelievler İlçe Örgütü, İBB Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu’na seçmenlerden destek istiyor. Bu desteklere İstanbul dışından gelen İl, İlçe belediye başkanları da katılıyor. Yenibosna semtinde yapılan seçim çalışmalarına Kastamonu Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu’da eşlik etti. Mutlu, seçim için İstanbul’a geldiklerini belirterek, ’31 Mart’ta Kastamonu Cide de seçimi kazandık, 24 Haziran’da sıra İstanbul’da. Bunun için hemşehrilerimizi Ekrem İmamoğlu’na destek vermeleri konusunda ikna ediyoruz” dedi.

Bu arada CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Ali Özkan, Belediye Meclis Üyesi Yaşar Kartal, İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Ateş gibi isimler, çalışmalarda aktif rol oynuyor.

SİYASET - 16:52 A A
BENZER HABERLER