10° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Engin Servi, yuvaya döndü

Galatasaray’da 12 sene forma giyen Engin Servi, 23 yıl aradan sonra kulübünde göreve başladı. Yarım asıra yakındır Bahçelievler’de ikamet eden Servi, kulübüne döndüğü için mutlu olduğunu ifade etti
SPOR - 29 Ağustos 2019 18:15 A A

Bahçelievler’de 40 yıldır ikamet eden ve 1984-1996 yılları arasında Galatasaray alt yapısında kalecilik yapan Engin Servi, 23 yıl aradan sonra yuvaya döndü.

Galatasaray Futbol Akademisinde kaleci antrenörü olarak göreve başlayan Servi, ilk futbola başladığı kulübe döndüğü için mutlu olduğunu ifade etti.  Galatasaray’ın başarısı için çalışacaklarını belirten Servi, “12 yıl aradan sonra kulübüme döndüm. Burada edinmiş olduğum deneyimler benim hayata bakış açımı değiştirdi. Bende buradaki genç çocuklarımızın gelişimine katkılar sağlamak istiyorum. Her şeyin yolunda gideceğine inanıyorum. Rabbim bizlere kolaylıklar versin ” dedi.

KİMDİR?

1975 doğumlu olan Engin Servi, 1984-1996 yılları arasında Galatasaray’da kalecilik yaptı. Daha sonra sırasıyla; Şirinevler, Eroğluspor, Siyavuşpaşa, Yıldız Tabya, Hürriyet Eğitim, Kocasinanspor, Gaziosmanpaşa, Avcılar Belediye Gençlik ve Spor gibi takımlarda forma giydi. Aynı zamanda Bahçelievler İdmanyurdu Kulübünde yöneticilik yapmaktadır.

Haber: Engin Öder

SPOR - 18:15 A A
BENZER HABERLER