15° Açık
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.85

Fatih Pala’nın veliahtları erkekliğe adım attı

GÜNDEM - 24 Nisan 2018 16:12 A A

İnşaat sektöründe yaptığı akıllı, modern konutlarla adından söz ettirmeyi başaran Pala İnşaat ve Başaran Birey Lisesinin Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pala, oğulları Muhammet ve Mustafa için özel bir sünnet merasimi düzenledi.

Bahçelievler Yenibosna Spor Parkında düzenlenen sünnet törenine Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Avukat Zülküf Türkoğlu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Veli Sarı Kaya, Çobançeşme Mahallesi Muhtarı İrfan Günler, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, yakın dostları ve akrabaları katıldı. Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan sünnet merasiminde Mehteran takımı bir gösteri düzenledi. Ardından İlim Kültür Sağlık Eğitim Çevre ve Sosyal Yardım Vakfı  (İLKSEÇ) Başkanı Ali Ulvi Uzunlar, dini sohbet verdi. Semazen gösterisi ile devam eden sünnet merasimi, Hacivat ve Karagöz gösterisiyle son buldu.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Pala İnşaat ve Başaran Birey Lisesinin Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pala, katılımcılara ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.  Biricik yavrularının bu güzel günlerini görmekten dolayı mutlu olduğunu söyleyen Pala, “Allah evlatlarımın mürvetliğini de göstersin” dedi. Bu arada sünnet merasimi dini usullere göre gerçekleşti.

GÜNDEM - 16:12 A A
BENZER HABERLER