10° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Fotoğraf çekme sırası Hakan Bahadır’da

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ilçede yayın yapan yerel gazetecilerle bir araya gelen Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, ‘Sıra bende’ diyerek gazetecilerin fotoğraflarını kendi çekti
YEREL HABER - 11 Ocak 2020 18:41 A A

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilçede yayın yapan yerel gazete sahipleriyle bir araya geldi. 34 Gündem Gazetesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada bu kez günün fotoğrafını Belediye Başkanı Hakan Bahadır çekti. Sohbet havası şeklinde geçen kutlamada ilçenin sorunları konuşuldu. Gazetecilerle birlikte yemek yiyen Belediye Başkanı ve beraberindekiler, unutulmaz bir gün yaşadı.

Bu önemli buluşmada Bahçelievler Kent Konseyi Başkanı Göksel Erdem, Hakan Bahadır’ın Baş Danışmanı Ali Barış Demir ve Basın Büro Şefi Vehbi Güleş yer aldı.

Organizasyona Bahçelievler Express Gazetesi Sahibi Engin Öder, 34 Gündem Gazetesi Sahibi Bekir Hallaç, Genel Yayın Yönetmeni Bilal Can Karabulutoğlu, Gazete 365 Sahibi Aykut Kaya da katıldı.

Programın sonunda eline bir fotoğraf makinası alan, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Fotoğraf çekme sırası bende’ diyerek flaşları arka arkaya patlattı. Hediyesini takdim eden Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, gazetecilere sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazançlar diledi. Gazeteciler de Başkan’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

YEREL HABER - 18:41 A A
BENZER HABERLER