15° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.85

Gazeteci Aykut Kaya, evlendi

Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar ve Güngören ilçelerine yayın yapan Gazete 365’in İmtiyaz Sahibi Aykut Kaya, Özdoğan ailesin kızı Nazlı ile dünya evine girdi
MAGAZİN - 24 Eylül 2019 23:42 A A

Gazete 365 İmtiyaz Sahibi Aykut Kaya, Nazlı Özdoğan ile hayatını birleştirdi. Ömür boyu bir birliktelik için dünya evine giren genç çiftin nikâhını Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır kıydı.

Nikah şahitliklerini ise Tüm İstanbul Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ve Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Muhtarı Selami Aykut, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Can Polat, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yaşar Avcı, CHP İlçe Başkanı Özgür Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz yaptı.

BAHADIR, KAYA’YI KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Nikahı kıymadan önce Bahadır, genç gazeteci Kaya’ya, ‘’Evlenmeye kararlı mısın, ilkokul öğretmeninin adı, ortaokul müdürünün adı, lise öğretmeninin adı, baba annenin adı, annenin adı, annenin kızlık soyadının 4 harfi, babanın adı, evlendiğin günün tarihi biliyor musun’’ diyerek espirili sorular yönetti. Soruları içtenlikle cevaplayan Kaya, bir ömür boyu beraberlik için ‘evet’ dedi. Cumhur ittifakı, millet ittifakı ve Türkiye ittifakı temsilcilerinin nikah şahidi olması ise dikkat çekti. Gazeteciliğin zor bir meslek olduğuna değinen Bahadır, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

EVLİLİK CÜZDANINI AÇIKGÖZ, VERDİ

Törenin ardından genç çiftin evlilik cüzdanını AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz, gelin Nazlı Kaya’ya verdi. CHP İstanbul Milletvekili E. Gülizar Emecan ve eşi Zeytinburnu eski Belediye Başkanı Adil Emecan’da, genç çiftleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Düğün, takı merasimi, pasta kesimi ve eğlencenin ardından sona erdi.

Foto/Haber: Engin Öder

MAGAZİN - 23:42 A A
BENZER HABERLER