22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/bahcelievlerexpr/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/bahcelievlerexpr/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gaziler onurlandırıldı

Gaziler günü, yurt genelinde olduğu gibi Bahçelievler’de de törenlerle kutlandı
ASAYİŞ - 21 Eylül 2019 00:17 A A

Kurtuluş Savaşında, Çanakkale’de, Kore’de, Kıbrıs’ta, terörle mücadelede ve 15 Temmuz’da, Gazilik şerefine ve onuruna kavuşan kahraman Gazilerimiz, Gaziler Gününde saygıyla anıldı.

Gaziler Günü Kutlama Programı, Kamu Binaları Meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam eden Gaziler Günü törende Bahçelievler Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı adına çelenkler sunuldu.

Bahçelievler Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, Garnizon Komutanı Personel Albay Haluk Sak, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Kıbrıs Gazileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, okul ve belediye birim müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törenin ardından gaziler ve yakınları kendileri onuruna verilen kahvaltıda bir araya geldi. Tüm şehitlerimizin aziz ruhlarına okunan Kur-an tilavetiyle başlayan program Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve Kaymakam İlker Arıkan’ın masaları tek tek dolaşarak gazi ve yakınlarıyla selamlaşmasıyla devam etti.

ASAYİŞ - 00:17 A A
BENZER HABERLER