10° Hafif yağmur
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

Geyikli Belediyesi ile ‘Kardeşlik Protokolü’ imzalandı

Bahçelievler Belediyesi ile Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Belde Belediyesi arasında Kardeş belediye anlaşması imzalandı. İmzalar atıldıktan sonra bir kamyon, bir iş makinası ve kepçe Geyikli Belediyesine tahsis edildi
YEREL HABER - 20 Kasım 2019 14:31 A A

Bahçelievler Belediyesi ile Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Belde Belediyesi arasında ‘Kardeşlik Protokolü’ imzalandı.

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ın makamında ağırladığı Geyikli Belde Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ‘Hayırlı uğurlu olsun’ diyerek imzaları attı. Oruçoğlu’nun yönetime geçmesi ile daha önce Avcılar Belediyesi’nin hizmet için gönderdiği bir kamyon bir iş makinası kepçeyi ihtiyaçları olduğu halde geri istemesi üzerine Oruçoğlu, Avcılar Belediyesi ile imzaladıkları kardeşlik sözleşmesini feshetti.

Bunun üzerine Bahçelievler Belediye Başkanı Bahadır, Geyikli Belde Belediyesi’ne ‘Kardeşlik Protokolü’ kapsamında 1 kamyon, 1 otobüs ve binek araç hediye etti. İmzaların atılmasının ardından Oruçoğlu, Geyikli’den getirdiği ‘Çanakkale Geçilmez’ yazılı tabloyu Başkan Bahadır’a hediye etti.

YEREL HABER - 14:31 A A
BENZER HABERLER