Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Gönül Yıldızları Derneği, kimsesiz çocukları sevindirdi

STK - 25 Mayıs 2019 14:10 A A

 

Bahçelievler Gönül Yıldızları Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Şeyh Zayed Çocuk Yuvası’nda kalan kimsesiz çocukları iftarda konuk etti

 

Bahçelievler’de 2007 yılında kurulan ve başkanlığını Ahmet Taş’ın yaptığı Gönül Yıldızları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu yıl da kimsesiz çocukları unutmadı. Her yıl Ramazan ayında kimsesiz çocuklara iftar yemeği veren dernek bu yıl da bu geleneği sürdürdü.  Titanic Otelleri’nin sponsorluğunu üstlendiği iftar yemeğinde çocuklar gönüllerince bir akşam geçirdi.

YETİM ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Masaların donatıldığı programda kimsesiz çocuklar hatırlanmanın sevincini yaşadı. Dernek Başkanı Ahmet Taş, çocukların masalarını tek tek dolaşarak ‘hoş geldin’ dedi. Onları sevgiyle kucaklayan Taş, kimsesiz çocuklar için ne yapılsa az olduğunun altını çizerek, “Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan çocuklarımıza iftar yemeği verdik. Bize bu imkanı sunan Rabbimize hamd olsun. Bizi destekleyen kardeşlerimize de minnettarız. Ayrıca sabah namazlarında çocuklarımızla birlikte olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Foto/Haber: Engin ÖDER

STK - 14:10 A A
BENZER HABERLER