15° Açık
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.85

Hızır Sözüer’in oğlu evlendi

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Hızır Sözüer’in oğlu Kaan, Kardelen Kurt’la hayatını birleştirdi
GÜNDEM - 28 Ekim 2019 15:11 A A

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Hızır Sözüer’in oğlu Kaan, Kardelen Kurt’la evlendi. Avcılar İBB Sosyal Tesislerinde gerçekleşen düğünde çiftin nikahını Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır kıydı.

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve 3. Bölge Teşkilat Başkanı Temel Sirkeci, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bahçelievler Belediye Spor Kulübü (BBSK) Başkanı Selahattin Harputlu, AK Parti Bahçelievler eski İlçe Başkanları Av. Zülküf Türkoğlu, Hayati Güllük, Fatma Nur Taş ve Mert Sözüer yaptı.

EVLİK CÜZDANINI HAYATİ GÜLLÜK VERDİ

Geline evlilik cüzdanını Hayati Güllük takdim etti. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır da genç çifte Peygamber Efendimizin hadisini hatırlatarak, “Sizlere bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Hayatınız boyunca birbirinize karşı kördüğüm gibi olun inşallah” dedi.

Bu arada muhtarlar, siyasetçiler, iş insanları, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve çiftin yakın akrabalarıyla birlikte çok sayıda davetli katıldı.

GALATASARAY MARŞI SALONU İNLETTİ

Öte yandan damadın Galatasaraylı olması ve aynı gece Beşiktaş’la oynanan derbiye rastlaması nedeniyle ‘Galatasaray Marşı’ çalındı. Alkışlar eşliğinde salona giren genç çifte konuklar eşlik etti. Karadeniz müziğiyle birlikte coşan misafirler, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Rize’nin tanınan ve sevilen simalarından olan Hızır Sözüer, oğlunun mürüvvetini görmenin mutluluğu içerisindeydi. Hızır Sözüer, salona gelen misafirlerle tek tek ilgilendi ve katılımcılara teşekkür etti.

Bahçelievler Express Gazetesi ekibi olarak genç çifte mutluluklar dileriz.

 

GÜNDEM - 15:11 A A
BENZER HABERLER