12° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

İhtiyaç sahibi 500 çocuk aranıyor

Kurban Bayramı öncesi Büyük Birlik Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı ve Bahçelievler Alperen Ocakları, ihtiyaç sahibi çocukları sevindirecek. Partililer, gerçek ihtiyaç sahibi aileleri yardımdan faydalanmaya davet etti
SİYASET - 9 Temmuz 2019 16:25 A A

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bahçelievler İlçe Başkanlığı ve Bahçelievler Alperen Ocakları, yardıma muhtaç çocukları sevindirecek. Kurban Bayramı öncesi 500’e yakın kız ve erkek çocuğuna bayramlık ayakkabıları dağıtılacak.

Yetkililer, gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin BBP Bahçelievler İlçe Başkanlığına müracaatta bulunmalarını istedi.

Konuyla ilgili bilgi veren BBP Bahçelievler İlçe Başkanı Serkan Karacaoğlu, “Parti olarak her bayram öncesi ihtiyaç sahibi ailelerimize elimizden geldiği kadar yardımlarda bulunuyoruz. Bahçelievler Alperen Ocakları da bu hayır işinde bizimle beraber hareket ediyor. Hayırseverlerden topladığımız ayakkabıları ilçemizde muhafaza ediyoruz. İhtiyaç sahibi aileler de bize başvurarak ücretsiz ayakkabılarını alabiliyorlar. Buradan ihtiyaç sahibi ailelerimize sesleniyoruz. Biz hayırı yaparken parti ayırımı gözetmiyoruz. Önceliğimiz gerçek ihtiyaç sahibi insanlarımıza elimizi uzatmaktır. Ailelerimiz lütfen bizimle irtibata geçsinler” dedi.

Bu arada BBP Bahçelievler İlçe Başkanlığı irtibat numarası ise şöyle:

0533 519 54 54.

 

SİYASET - 16:25 A A
BENZER HABERLER