12° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

‘Kadın El Emegi Festivali’ Tugçe Kandemir, konseriyle taçlandı

‘Kadın El Emeği Festivali’ Tuğçe Kandemir konseriyle sona erdi. Sanatçının binlerce hayranı konser alanını tıklım tıklım doldurdu. Seslendirilen müziklere eşlik eden katılımcılar, doyasıya eğlendi
MAGAZİN - 16 Eylül 2019 11:49 A A

Bahçelievler Belediyesi tarafından ilk defa düzenlenen ve bir hafta süren ‘Kadın El Emeği Festivali’nin son gününde Eli Türkoğlu ile birlikte çıkardığı “Bu Benim Öyküm” şarkısıyla gündeme gelen Tuğçe Kandemir sahne aldı. Milli Egemenlik Parkında gerçekleşen konseri izlemek için binlerce müziksever alana akın etti. Sanatçı sahnede kendi bestelediği şarkıların yanı sıra, türkülerde seslendirdi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve AK Partili belediye meclis üyeleri de müziklere eşlik etti.

Konser öncesinde festivale katılımda bulunan kadınlara teşekkür eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, yoğun ilgi gören festivalin bundan böyle kalıcı hale getirmeyi planladıklarını kaydetti. Yaptıkları her işte önceliklerinin gönül belediyeciliğini Bahçelievler’de sergilemek olduğunu belirten Başkan Bahadır, Kadınlarımız, annelerimiz bizim baş tacımızdır diyerek, Diyarbakır’da evlat nöbeti tutan annelere de selam gönderdi. Kendilerine oy versin, vermesin herkese hizmet etmek etmenin boyunlarının borcu olduğunu söyleyen Dr. Hakan Bahadır; “Herkesin başımızın üzerinde yeri var, hiç kimseye ayrım yapmadan önümüzdeki 5 yıl boyunca herkese hizmet etmekle yükümlüyüz, bunun sözünü veriyorum. Geçtiğimiz 5 ayda bunu ispatladığımızı düşünüyorum. Bundan böyle de çocuklarımız, engellilerimiz, gençlerimizle, kadınlarımız, erkeklerimiz, yaşlılarımızla birlikte daha güzel bir Bahçelievler’i hep birlikte oluşturacağız” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler halkı adına sanatçıya çiçek takdim ederek teşekkür etti.

MAGAZİN - 11:49 A A
BENZER HABERLER