13° Kapalı
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Kodak, ailesinin veliahtları erkekliğe adım attı

Bahçelievler ilçesinin seçkin esnaflarından Ceylan Pastanelerinin Sahipleri Şerafettin Kodak ve Hacı Ramazan Kodak, veliahtlarına unutulmayacak bir anı yaşattı. Davetliler, Kodak ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı
EKONOMİ - 24 Aralık 2018 13:26 A A

Ceylan Pastanelerinin Sahipleri Şerafettin Kodak (Muhammed Emre-Abdulsamet) ve Hacı Ramazan Kodak’ın (Miraç Abdulrakip-Ebubekir) oğulları erkekliğe adım attı. Dini usullere göre yapılan sünnet düğünü, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Alkışlar eşliğinde tahtın üzerinde salona gelen veliahtlar için özel bir kutlama yapıldı.
Akabinde ise takı törenine geçildi. Davete icap eden Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Ayhan Kalkan, AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Hakan Bahadır, Av. Yusuf Yıldırım, Av. Zülküf Türkoğlu gibi isimler, yanında getirdikleri hediyeleri veliahtlara takdim etti. Özel bir restoranda gerçekleşen sünnet düğününe yakın aile bireyleri ve dostları da büyük ilgi gösterdi.

Şerafettin Kodak ve Hacı Ramazan Kodak, misafirlerini kapıda karşıladı. Davetlilerle yakından ilgilenen Şerafettin ve Hacı Ramazan, katılımcılara teşekkür etti.

Bu arada AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Şerafettin Kodak’ı, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, mahalle teşkilat sorumluları yalnız bırakmadı.

Veliahtların davetiyelerinde şu ibareler dikkat çekti: ‘’Hz Peygamberimizin emridir sünnet. Bize de nasip oldu mürüvvet. Duyanlar duymayanlara duyursun. Arzu eden herkes sünnetimize buyursun.’’

Foto/Haber: Engin Öder

EKONOMİ - 13:26 A A
BENZER HABERLER