10° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Mehmetçik’e destek için yürüdüler

‘Barış Pınarı Harekâtı’na destek vermek isteyen BBP Bahçelievler İlçe Teşkilatı ve Bahçelievler Alperen Ocakları mensupları, ellerinde Türk Bayraklarıyla yürüdü
DÜNYA - 15 Ekim 2019 18:30 A A

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve Suriye’nin kuzeyinde güvenli bölge oluşturmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) başlattığı ‘Barış Pınarı Harekâtı’na tüm yurtta destekler sürüyor.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bahçelievler İlçe Teşkilatı ve Bahçelievler Alperen Ocakları mensupları da ellerinde Türk Bayraklarıyla bir yürüyüş gerçekleştirdi. Bahçelievler Belediyesi Halk Pazarı önünde başlayan yürüyüş, BBP Bahçelievler İlçe binası önünde son buldu. Kahramanlarımız lehine sloganlar atan gruba, vatandaşlarda destek verdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan BBP Bahçelievler İlçe Başkanı Serkan Karacaoğlu, “Türk ordumuzun PKK/YPG mensuplarını yok etmek için başlattığı operasyona destek vermek adına yürüyüş gerçekleştirdik. Allah ordumuzun zaferini muzaffer eylesin” dedi. Bu arada Bizde Varız Engelliler Derneği de yürüyüşte yer aldı.

DÜNYA - 18:30 A A
BENZER HABERLER