12° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

Orhan Güngörür taburcu oldu

SVG Saat Yönetim Kurulu Başkanı ve İş İnsanı Orhan Güngörür, bel fıtığı ameliyatından sonra taburcu oldu. Evinde istirahate çekilen Güngörür, kendisini arayan herkese teşekkür etti
EKONOMİ - 25 Temmuz 2019 15:22 A A

Bahçelievler’in sevilen simalarından SVG Saat Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güngörür, taburcu oldu. İki kez üst üste bel fıtığı ameliyatı geçiren Güngörür, eski sağlığına kavuşmak için gün sayıyor. İlk ameliyatını Bahçelievler Medical Park Hastanesi’nde olan Orhan Güngörür, ağrılarının nüksetmesi sonucu Ulus Liv Hospital Hastanesi’nde bir kez daha bıçak altına yattı.

‘BU KADAR SEVİLDİĞİMİ BİLMİYORDUM’

Bir dönem AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı da olan Orhan Güngörür’ü bu zor gününde dostları, ailesi ve akrabaları yalnız bırakmadı. Kendisine gösterilen ilgi karşısında duygulanan Güngörür şunları söyledi: “Hastalığım süresince beni yalnız bırakmayan, telefonla arayan, mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Gerçek dostlukların iyi günde değil, kötü günde ortaya çıktığına bir kez daha şahit oldum. Bu bağlamda beni arayan ya da aramayan tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. En kısa zamanda sağlığıma kavuşmak ümidiyle herkese selamlar.”

EKONOMİ - 15:22 A A
BENZER HABERLER