15° Açık
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.85

Özhan, ailesinin mutlu günü

MAGAZİN - 24 Eylül 2018 15:03 A A

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Özhan’ın oğlu evlendi. Arif ve Esra çiftin düğününe ilgi yoğundu. Muhtar Özhan, özel misafirler ile yakından ilgilendi

 

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Özhan oğlu Arif, Küçük ailesinin kızı Esra ile dünya evine girdi. Bahçelievler Olimpik Tesislerinde gerçekleşen düğüne; bürokratlar, siyasetçiler, muhtarlar, spor kulüp başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları, çiftin yakınları ve aile dostları katıldı. Düğün merasiminde erkekler ve bayanlar ayrı ayrı salonlarda yer aldı. Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan düğün takı merasiminin ardından sona erdi. Bahçelievler İlçe Kaymakamı İlker Arıkan ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’da düğünde birer konuşma yaparak damat ve gelini tebrik etti. Aile büyüğü olarak sahneye çıkan Bahçelievler Belediye Spor Kulübü (BBSK) Başkanı Yusuf Yıldırım ise gelen misafirleri selamladı.

Damadın babası Muhtar Ahmet Özhan’da misafirlerle yakından ilgilendi. Tek tek masaları dolaşan Özhan, katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Foto/Haber: Engin Öder

MAGAZİN - 15:03 A A
BENZER HABERLER