15° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.85

Şirinevlerspor’dan Bahçelievler Belediyesi’ne çıkarma

Bahçelievler’i İstanbul 1. Amatör Lig’de temsil eden Şirinevlerspor Kulübü, Belediye Başkan Yardımcılarını makamında ziyaret etti
SPOR - 13 Kasım 2019 18:24 A A

TFF İstanbul 1. Amatör Lig ekibi Şirinevlerspor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur ve Yönetimi Kurulu Üyeleri, Bahçelievler Belediyesi’ne bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kefelioğlu’na uğrayan yöneticiler, daha sonra Başkan Yardımcıları Göksel Erdem ve Ayhan Kalkan’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir havada geçen sohbetlerde, futbol ve Şirinevlerspor Kulübüyle ilgili sorunlar dile getirildi.

ARTVİNLİ DOKTORLAR TEK ÇATI ALTINDA TOPLANIYOR

Aynı gün içerisinde Şirinevlerspor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur ve beraberindekiler, hemşehrisi Bahçelievler Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürü Turgay Şimşek’e de ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şimşek, İstanbul genelindeki Artvinli doktorları bir çatı altında toplamayı düşündüklerini belirtti.

‘BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARINA BAŞARILAR DİLİYORUZ’

Şirinevlerspor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur, hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduklarını ifade ederek, “Bahçelievler Belediyesinde göreve gelen Belediye Başkan Yardımcılarımıza başarılar diliyoruz. Allah yollarını açık eylesin.” şeklinde konuştu.

SPOR - 18:24 A A
BENZER HABERLER