14° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Tuncay Kesler ile devam

GÜNDEM - 30 Haziran 2018 14:19 A A

Bahçelievler Gümüşhaneliler Derneği’nin (BGD) gerçekleşen 2. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Tuncay Kesler, tekrar başkan olarak seçildi. Kongreye Gümüşhane il, ilçe ve köy dernek temsilcileri katıldı. İstiklal marşı ve saygı duruşuyla başlayan genel kurulda gündem maddeleri tek tek ibra edildi. Kongrenin sonunda delegelerden güvenoyu alan Tuncay Kesler, tekrar göreve seçildi.

İkinci defa göreve seçildiği için mutlu olduğunu dile getiren Başkan Tuncay Kesler, şunları ifade etti: “Derneğimiz uzun yıllardır Bahçelievler’de hizmet etmektedir. Kurulduğu günden bu yana üyeler arasında kaynaşma ve dayanışmayı ön planda tutmuştur. Aynı düşünce ile hizmet etmeyi sürdürecektir. Ayrıca Gümüşhane ilçeleri: Kelkit, Şiran, Kürtün, Torul ve merkez köylerinin dernekleri bulunmamaktadır. Bayramlarda ve özel günlerde bunun eksikliği hissedilmektedir. Bunu gidermek için dernek olarak büyük gayret göstereceğiz. Hemşerilerimizin dertleri ile dertleneceğiz. Sorunlarına çözüm bulacağız. Her zamankinden daha aktif bir dernek olacağız. Bu nedenle, hemşerilerimizi derneğimize bekliyoruz.”    

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Tuncay Kesler (Başkan), Özcan Kadakal (Başkan Yardımcısı), Serkan Bulut (Başkan Yardımcısı), Mikail Varal (Başkan Yardımıcısı), Süleyman Meral (Başkan Yardımcısı), Fikri Kaşdemır (Genel Sekreter), Baysal Fırat (Muhasip), Ahmet Bulut, Ersin Durmuş, H.Arif Şahin, Necmi Aras, Hamit Ayağ, Önder Kalkan.

YEDEKLER

Bilal Aysel, Adem Kaya, Kadir Cemil Seven, Cengiz Ağaç, Ali Yıldız, Engin Saraçoğlu, Kadir Fırat, İsa Durmuş, Alpaslan Aydın, Özgür Aydın, Yusuf Bulut, Ragıp Alemdar.

DENETİM KURULU ASİL

Barış Kesler, Şakir Tural, Münir Tekin

Haber: Engin Öder

GÜNDEM - 14:19 A A
BENZER HABERLER