10° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

UMADER’in emektarı Refik Amca evlendi

AK Parti Bahçelievler İlçe Teşkilatı’nın duayen isimlerinden ve aynı zamanda UMADER’in emektarı Refik Moğulkoç, Zehra Aytimur’la hayatını birleştirdi. Çiftin şahitliklerini Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, UMADER Genel Başkanı Zeynep Gürkan ve AK Parti Bahçelievler İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adem Yüce yaptı
MAGAZİN - 11 Ocak 2020 14:03 A A

Uluslararası Mazlumların Derneği’nde (UMADER) yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Refik Moğulkoç, Zehra Aytimur’la dünya evine girdi. Yayla Piramit Nikah Salonu’ndaki merasime Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kefeli, AK Parti Bahçelievler İlçe Sosyal İşler Başkanı Adem Yüce, UMADER Genel Başkanı Zeynep Gürkan ve çiftin yakınları katıldı.

HAKAN BAHADIR’IN SELAMINI GETİRDİ
Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kefeli’nin kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Ayhan Kalkan, Adem Yüce ve Zeynep Gürkan yaptı. Moğulkoç ve Aytimur çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ın selamını ileterek, “Başkanımızın, Çevre ve Şehircilik Bakanı’na eşlik etmesinden dolayı nikaha katılamadı. Selamları var. Duayenimiz Refik Moğulkoç’a bir ömür boyu mutluluklar dilerim.” dedi.

‘REFİK AMCANIN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK’
UMADER Genel Başkanı Zeynep Gürkan ise çok heyecanlı olduğunu belirterek, “Refik Amca, UMADER’in her şeyi. Yağmur, çamur dinlemeden, gece gündüz demeden elinden geldiğince mazlumlara yardımcı oluyor. Böylesine iyi yürekli bir insanın nikah şahidi olmak benim için onurdur. İnanın dün gece uyumadım heyecandan. Sanki evladımı evlendiriyorum. Refik Amca ve Zehra kardeşimin bir yastıkta kocamasını diliyorum. Rabbim mutluluklarını daim etsin.” diye konuştu.

Bu arada Refik Amca’nın resmi nikahından sonra dini nikahı da kıyıldı. Dini nikaha katılan AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, teşkilatın duayen isimlerinden Refik Moğulkoç’a mutluluklar diledi. Refik Amca, AK Parti Bahçelievler Yaşlılar Komisyonu Merkezi (YKM) Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına devam ediyor.
Öte yandan Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, kendisine takdim etmesi için verilen nikah cüzdanını, AK Parti Bahçelievler İlçe Sosyal İşler Başkanı Adem Yüce’ye verdi. Yüce de, “Zeynep Gürkan ablamız. Evlilik cüzdanını vermek ona yakışır” demesi salondakilerin takdirini kazandı. Gürkan da evlilik cüzdanını Zehra Aytimur’a takdim ederken, bir yastıkta kocamalarını diledi.

MAGAZİN - 14:03 A A
BENZER HABERLER