10° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.05

Yakup Dalkılıç’tan dostlara selam var

Sultangazi Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görevine başlayan Bahçelievler eski Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, Bahçelievler Express Gazetesi aracılığıyla dostlarına selam gönderdi
SİYASET - 25 Temmuz 2019 16:18 A A

31 Mart Yerel seçimlerine bir gün kala Sultangazi Belediye Başkan Yardımcılığı’na atanan Yakup Dalkılıç, yeni görevine başladı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un sağ kolu olan Dalkılıç, 26 yıllık belediyecilik tecrübesini bundan böyle Sultangazi için gösterecek. Hürriyet Mahallesi’nde doğup büyüyen Yakup Dalkılıç, Balçelievler’in gönlünde önemli bir yeri olduğunu belirtti.

‘BAHÇELİEVLER’İN GÖNLÜMDE YERİ AYRI’

Bahçelievler’in her sokağına, her caddesine, her mahallesine hizmet etmekten dolayı mutluluk duyduğunun altını çizen Dalkılıç, şunları söyledi: “Yerel yöneticiler olarak halkımıza her yerde hizmet etmeye talibiz. Bu kapsamda Sultangazili hemşehrilerim için elimden geleni yapacağım. Bahçelievler’de uzun süre görev yaptım. Bundan böyle daha güzel bir Sultangazi için tüm ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışacağız. Bahçelievler’den beni ziyarete gelen, telefonla arayan, mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ederim.”

Bu arada Bahçelievler Express Gazetesi olarak ziyaret ettiğimiz Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SİYASET - 16:18 A A
BENZER HABERLER