10° Hafif yağmur
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

Yeniden Refah Partisi’nden ilk iftar

SİYASET - 22 Mayıs 2019 18:55 A A

 

İkinci kırk yılın startını veren Yeniden Refah Partisi Bahçelievler Teşkilatı, partililerle iftar yaptı. Yapılan konuşmalarda partinin hedeflerinden bahsedildi

2018 yılında kurulan Yeniden Refah Partisi’nin Bahçelievler İlçe Teşkilatı, partililere bir iftar yemeği verdi. Yenibosna’da bir düğün salonundaki iftara Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Eroğlu, teşkilat mensupları, mahalle temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri, muhtarlar ve partililer katıldı.

‘HEDEFİMİZ İKTİDARA GELMEK’
İftardan sonra bir konuşma yapan İl Başkanı Hüseyin Terzi şunları söyledi: “Hep birlikte Ramazan ayını idrak ediyoruz. Rabbimiz bize bir araya gelmeyi nasip etti. İnşaallah Ramazan Bayramını da birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğiz. Yapacağımız çalışmalarla Yeniden Refah Partisi’ni menzile ulaştırmayı hedefliyoruz. Erbakan hocamızın bizlere gösterdiği ciddi teşkilat yapısını kurabilirsek, başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Bildiğiniz gibi dört aylık bir süreçte İstanbul’un tüm ilçelerinde teşkilatlarımız kuruldu. Aralık ayına kadar da İstanbul’daki tüm sandık müşahitlerimizi tespit edeceğiz ve eğiteceğiz. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Şu ana kadar sizlerin verdiği desteklerle ayakta kalıyoruz. Partimizin hedefi iktidar olmaktır. Eğer Allah nasip eder de bir gün iktidara gelirsek ilk Cuma namazını Ayasofya’da kılacağız. Çünkü Ayasofya, Türkiye’nin bağımsızlığının bir göstergesidir.”

‘BİRLİK, BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN’
Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Eroğlu ise yemeğe katılanlara teşekkür ederek, “Yeni bir yapılanma içerisinde olan bir partiyiz. Bahçelievler halkından ilgi görüyoruz. Bu Ramazan Ayında da teşkilat mensuplarımızla iftarda bir araya geldik. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.

SİYASET - 18:55 A A
BENZER HABERLER